Gepersonaliseerde diamond painting
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Aanbieding!

Gepersonaliseerde diamond painting

Productmaatwerk

Vergeet uw aanpassingen niet op te slaan, anders kunt u het product niet aan de winkelwagen toevoegen

Geen bestand geselecteerd
.png .jpg .gif

€ 33,99

€ 33,99 Exclusief belasting

check Op voorraad
Veiligheidsgaranties
Leveringsbeleid
Terugkeerbeleid
Omschrijving

Gepersonaliseerd Borduurwerk Met Diamanten

 

OPMERKING: We raden u aan het paneel te kiezen dat past bij het formaat van uw foto. Anders zal ons team de afmeting van uw foto moeten wijzigen om een eleganter en evenrediger resultaat te krijgen.

 

Ontdek het gepersonaliseerde Diamanten Borduurwerk om jezelf te plezieren en om je dierbaren te plezieren. Speels en origineel, het wordt verkocht met een kit die je alles laat borduren: van je eigen foto tot die van je huisdieren, om nog maar te zwijgen van je meest opvallende herinneringen.

 

De kit is een compleet hulpmiddel waarin je het bedrukte doek en alle andere stukken vindt die nuttig zijn voor het maken van je gepersonaliseerde borduurwerk.

Onze experts staan tot uw beschikking om uw afbeelding te analyseren en verbeteren. Voordat we uw Diamanten Borduurwerk leveren, kunnen we enkele wijzigingen aanbrengen:

 

 • HERFORMATERING EN AANPASSING VAN DE RAND : We passen de foto aan zodat deze goed gecentreerd is in het kader van het Diamanten Borduurwerk.

 • AANPASSING VAN HET HELDERE EN DONKERE EFFECT : We elimineren het te heldere of te donkere effect om een mooi contrasterende foto te krijgen.

 • AANPASSING VAN HET CONTRAST EN DE HELDERHEID: Andere aanpassingen zijn nodig om van uw Diamanten Borduurwerk een originele en prachtig gedecoreerde creatie te maken.

 • AANPASSING VAN DE KLEUR OM ONAANGENAME TINTEN TE VERMIJDEN : Ons doel is om u een authentiek product aan te bieden, zonder kleurvariaties of donkere effecten. Om een beter resultaat te krijgen, moeten we de kleur corrigeren om de originaliteit van de foto te behouden als deze wordt omgezet in Diamanten Borduurwerk.

De te volgen stappen bij het bestellen

 

 1. Kies uw favoriete foto en voeg deze toe aan de daarvoor bestemde ruimte.
 2. Selecteer het aantal foto's om toe te voegen en de geschikte afmeting
 3. Controleer alles voordat u bevestigt. Ga vervolgens over tot betaling.
 4. Na ontvangst van uw bestelling gaat ons team verder met de analyse en diverse aanpassingen van uw foto. We zetten het om in Diamanten Borduurwerk als de aanpassings- en optimalisatiestappen voltooid zijn.
 5. We valideren het resultaat voordat we het omzetten in een geborduurde foto.

Te volgen instructies

 

Om ervoor te zorgen dat het resultaat van uw diamanten borduurwerk elegant en geoptimaliseerd is, nodigen we u uit om de volgende drie regels te lezen en na te leven:

 

Regel nr. 1

➡️ De foto die u zou moeten gebruiken, moet van zeer goede kwaliteit zijn, zonder pixels of wazig effect.

 • Een foto van uitstekende kwaliteit zal een eindresultaat van goede kwaliteit opleveren.
 • Een foto van slechte kwaliteit zal alleen maar een resultaat van slechte kwaliteit opleveren.

Voordat u ons uw foto stuurt, zorg ervoor dat deze van de best mogelijke kwaliteit is. U kunt de scherpte controleren door in te zoomen op het scherm van uw tablet of smartphone.

480x480.webp

Regel nr. 2

➡️ Kies voor een heldere foto waarop de personen op de foto goed zijn gekaderd en voldoende dichtbij zijn.

De truc is om een borstfoto te kiezen, dat wil zeggen van het hoofd tot de borst, en niet een volledige foto, van het hoofd tot de voet. Dit detail is belangrijk omdat het elk kenmerk van het gezicht beter zal benadrukken.

photo correct a envoyer.webp

Regel nummer 3

➡️Bij het toevoegen van de foto, kies voor een schilderij waarvan de afmeting perfect overeenkomt met de grootte van uw foto.

Weet dat de uiteindelijke weergave beter is geoptimaliseerd als het gekozen canvas groot is.

De kwaliteit van het uiteindelijke borduurwerk hangt ook af van de details op de foto: hoe groter de afmeting van het canvas, hoe meer de kleine details worden benadrukt.

Om u te helpen, bieden wij u de volgende tips:

 • Foto met 1 of 2 personen = een canvas van minimaal 30x40cm
 • Foto met 3 tot 5 personen = een canvas van minimaal 40x50cm
 • Foto met meer dan 5 personen = een canvas van minimaal 60x80cm

Beschrijving
Werkwijze voor uitvoering
Diamond Painting
Aantal kleuren
24 tot 45 kleuren
Structuur
Zelfklevend canvas voor diamond painting
Vorm diamant
Ronde of vierkante (afhankelijk van het model)
Materie
Hoogwaardige hars
Waarom voor ons kiezen?

Verwen uzelf met een premium kwaliteit diamond painting?

Onze hoogwaardige diamond paintings omvatten honderden modellen met weelderig gekleurde en rijk gedecoreerde motieven. Elk canvas van uitstekende kwaliteit is ontworpen met uitzonderlijke materialen: extra dik, slijtvast textiel, een lijmlaag aan de achterkant voor een gemakkelijke plaatsing, en genummerde decoratieve stukken van glanzende vierkante of ronde diamantjes.

Een creatieve en vermakelijke activiteit voor het hele gezin ?‍?‍?‍?

Deel quality time met het gezin dankzij het diamond painting. Deze leuke en ontspannende activiteit zal zowel jong als oud bekoren! Het principe is eenvoudig: plak de diamantjes een voor een op het voorbedrukte oppervlak om het prachtige motief te zien ontstaan. Stap voor stap werkt iedereen aan concentratie en creativiteit in een ontspannen sfeer.

Onverwachte therapeutische voordelen

Diamond painting is veel meer dan alleen een tijdverdrijf, het biedt tal van onverwachte voordelen. Het stimuleert het geheugen, verlicht stress en angst, maar bevordert ook concentratie en gemoedrust. Een echte kunst-therapie!

Een unieke wanddecoratie

Eenmaal voltooid, kan uw prachtige kunstwerk trots worden tentoongesteld als een origineel decoratief schilderij. Met of zonder lijstje brengt het een unieke en verfijnde toets aan uw interieur, terwijl het uw creatieve momenten vereeuwigt.

Een uitzonderlijk cadeau voor elke gelegenheid

Onze sets zijn het ideale cadeau voor allerlei gelegenheden: verjaardagen, Moeder-/Vaderdag, Kerstmis, geboorten... Laat een dierbare kennismaken met deze kalmerende creatieve kunst door een model te kiezen dat bij zijn/haar smaak past.

Word lid van de club van liefhebbers!

Fans van diamond painting, mis de kans niet om lid te worden van onze exclusieve club! Expertadviezen, tutorials, creatieve uitdagingen, u vindt er veel inspiratie om uw passie ten volle te beleven in een gemeenschap van liefhebbers.

Afmetingen voor alle niveaus

Onze canvassen zijn verkrijgbaar in een breed scala aan formaten, van kleine beginners maten tot zeer grote XXL-stukken. Hoe groter het oppervlak, hoe indrukwekkender het uiteindelijke resultaat en de levensechte details. Aan u de keuze van de ideale afmeting op basis van uw behoeften en niveau!

Het pakket bevat

Deze set bevat alles wat je nodig hebt om een geweldig kunstwerk te maken:

 • Een kleefdoek gedrukt met het met diamanten bedekte diagram.
 • Strasszakjes met vierkante diamanten of rond in 24 tot 45 kleuren, geteld volgens DMC-referenties voor een perfecte match. Elke diamant heeft een maat 2.5 x 2.5 mm voor een accurate en elegante weergave.
 • Een praktische houder om uw diamanten te ordenen en uw werk te vergemakkelijken.
 • Een precisietool van keuze:
  • Een tang om de diamanten precies te vangen en te plaatsen.
  • Een pen Diamond Painting en haar was voor snellere toepassing.
 • 20% van de extra diamanten om je creatie te realiseren in alle rust.
 • Een toelichting in het frans met duidelijke en gedetailleerde stapsgewijze instructies.